Adwokaci Marek Szwoch Grzegorz Szwoch | Kancelaria Adwokacka | Poznań
Kancelarie Adwokackie

adwokat Marek Szwoch i adwokat Grzegorz Szwoch

Adwokat Grzegorz Szwoch

Adwokat Grzegorz Szwoch – Absolwent prawa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

grzegorz

facebook

W latach 2007 – 2011 aplikant adwokacki w Kancelarii Adwokackiej Adwokata Michała Pankowskiego, gdzie zajmował się w sprawami z zakresu prawa budowlanego, prawa lokatorskiego, problematyką prawną administrowania nieruchomościami, sprawami z zakresu prawa rodzinnego oraz windykacją należności.

Od 2011 r. prowadzi własną Kancelarię Adwokacką.

Kancelaria  Adwokacka Grzegorza Szwocha oferuje rozległy zakres usług prawniczych obejmujący prawo cywilne, karne, gospodarcze, pracy, administracyjne oraz rodzinne.

Kancelaria specjalizuje się w sprawach odszkodowawczych przeciwko zakładom ubezpieczeniowym, w szczególności w sprawach odszkodowań komunikacyjnych i odszkodowań za doznany uszczerbek  na zdrowiu. Od lat chroni prawa ubezpieczonych, walcząc z praktyką zaniżania odszkodowań przez firmy ubezpieczeniowe.

Współpracuje z wieloma Kancelariami Adwokackimi, Komorniczymi i Notarialnymi, co umożliwia kompleksową obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych na terenie całego kraju oraz skuteczną windykacją należności od osób fizycznych i prawnych.